Lyon 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | matná mosadz / biela |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-209100108 excl.1xE27 detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 255 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hĺbka | 690 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
115,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-409100308 excl.3xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 1800 mm |
| Priemer | 463 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | mosaz |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
285,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 414,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 414,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-509100108 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 560 mm |
| Priemer | 255 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | mosaz |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 156 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
100,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
