Lyon - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | matný nikel / biela |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-209100107 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 255 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hĺbka | 690 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 66 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
100,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-509100107 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 560 mm |
| Priemer | 255 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 58 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
99,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-409100307 excl.3xE27 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 1800 mm |
| Priemer | 463 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 56 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
277,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 401,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 401,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
