Camillus black 2 - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / matná čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
1. RL-R62931832 incl.1x18W LED/1650Lm/3000K detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 300.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hĺbka | 300.0 mm |
| Svetelný tok | 1650 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 204 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
41,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R62932032 incl.1x24W LED/2000Lm/3000K detail výrobku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
88,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R62931032 incl.1x10W LED/850Lm/3000K detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 170.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hĺbka | 170.0 mm |
| Svetelný tok | 850 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
27,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
