Camillus black - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / matná čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
1. RL-R62922432 incl.1x24W LED/2000Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 22 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 30.0 mm |
| Priemer | 400.0 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 190 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
79,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R62921532 incl.1x15W LED/1350Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 13 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 30.0 mm |
| Priemer | 260.0 mm |
| Svetelný tok | 1350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 823 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
34,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R62921032 incl.1x10W LED/850Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 9 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 30.0 mm |
| Priemer | 170.0 mm |
| Svetelný tok | 850 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 406 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
22,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
