Monza SQUARE LED - Stropné a nástenné
RA≥90
| Materiál | hliník / akryl |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2269 Monza Square 22 (white) 3000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 20 W |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 1680 lm |
| Záruka | 3 roky |
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 4-14 dní
Výpredaj -10%
51 € 45,90 €
počet výpredajových kusov: 2
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2268 Monza Square 22 (white) 4000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 20 W |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 1760 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2271 Monza Square 22 (black) 3000K detail výrobku
nezobrazené| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 20 W |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 1680 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2270 Monza Square 22 (black) 4000K detail výrobku
nezobrazené| Farba | čierna |
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 20 W |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 1760 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2273 Monza Square 40 (white) 3000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 50 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 4200 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
92,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2272 Monza Square 40 (white) 4000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 50 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 4400 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
92,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2275 Monza Square 40 (black) 3000K detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 50 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 4200 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
92,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2274 Monza Square 40 (black) 4000K detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 50 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 4400 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
92,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
