Azd-AZ2270 Monza Square 22 (black) 4000K - Monza SQUARE LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
RA≥90
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / akryl |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 20 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Svetelný tok | 1760 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
