TIFFANY XII. 3xE27/60W, PENDANT BILLIARD - Klasické svietidlá
Pre-1715 detail výrobku
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| výkon | 60 W |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Barva | ANTIQUE BROWN/TIFFANY |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-5 dní
731,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
