Tiffany XXIV + Tiffany XXIII L - Klasické svietidlá
|
Stolové lampičky Tiffany XXIV a Tiffany XXIII sa skvele hodia k rodine svietidiel Tiffany. Svietidlá sú vyrobené z kovu a dekorovaného skla. So závitom E14. Svietidlo je dodávané bez žiarovky. Tú je nutné dokúpiť zvlášť. |
|
| S vypínačom | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Pre-239 detail výrobku
| Farba | antika / hnedá |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 355 mm |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 4 ks - sklad dodávateľ - 3-5 dní.
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Pre-242 detail výrobku
| Farba | antika / hnedá |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 355 mm |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 10 ks - sklad dodávateľ - 3-5 dní.
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
