Chandelier YOLI 5 - Designové svietidlá
Sol-SL.1214 detail výrobku
| V sérii YOLI se stylová jednoduchost snoubí s nadčasovou klasikou a vytváří vizuální efekt, který se hodí do různých interiérů. Díky několika dostupným barevným verzím estetika lampy skvěle doplní prostory zařízené ve skandinávském, moderním, eklektickém, loftovém nebo industriálním stylu. Pravidelný tvar stínidla ve tvaru koule uklidňuje smysly a slouží jako vynikající dekorativní doplněk interiéru. Bude se dobře vyjímat v ložnicích, ale i obývacích pokojích nebo jídelnách. YOLI lze snadno přizpůsobit velikosti místnosti pomocí několika variant svítidla. Nenápadné, ale nepostradatelné - přesně takové je stropní svítidlo YOLI. | |
| Farba | čierna |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 980 mm |
| Výška | 800 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Lustr |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 80 |
| Šířka (cm) | 80 |
| Výška (cm) | 98 |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 2,9 |
| Typ závitu | G9 |
| Maximální výkon (W) | 8W |
| Propojení | 2 |
| Materiál | ocel/sklo |
| Tvar | kolo |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | rozptýlené světlo |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 104533.33 |
| Délka výrobku ( cm ) | 80 |
| Typ svítidla | Žyrandol 5 |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
127,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 166,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 166,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
