Ceiling lamp YOLI 4 black - LED svietidlá
Sol-SL.1154 detail výrobku
| Stropní svítidlo YOLI kombinuje stylovou jednoduchost s nadčasovou klasikou a vytváří vizuální efekt, který se hodí do různých interiérů. Díky dvěma dostupným barevným variantám - černé a bílé - se design lampy dokonale hodí do prostor ve skandinávském, moderním, eklektickém, loftovém nebo industriálním stylu .Pravidelný kulovitý tvar stínidla uklidňuje smysly a je dokonalým dekorativním doplňkem každé místnosti. Stejně dobře bude fungovat v ložnici, obývacím pokoji i jídelně. YOLI lze snadno přizpůsobit velikosti místnosti díky několika variantám svítidla s jedním, dvěma, třemi, čtyřmi nebo dokonce šesti světelnými body. Nenápadná, ale nepostradatelná - přesně taková je stropní lampa YOLI. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 880 mm |
| Šírka | 145 mm |
| Výška | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 2552 |
| Délka výrobku ( cm ) | 88 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 4 |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 16 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
77,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
