Ceiling lamp BERG 4 natural wood - Bodové svietidlá
Sol-SL.1042 detail výrobku
|
Jste fanouškem klasiky? Moderní, originální formy a surové materiály vás nijak zvlášť neoslovují? Pokud ano, pak by vás měla zaujmout kolekce BERG. Díky velmi jednoduchým tvarům a přírodnímu, teplému odstínu dřeva jsou tyto lampy mimořádně stylové. Skvěle se hodí do klasických, rustikálních interiérů, ale i do skandinávských dekorů, kterým dodají trochu tepla a útulného charakteru. Kolekce zahrnuje nástěnná a stropní svítidla dostupná v několika variantách: se 2, 3, 4 a 6 světelnými body. Díky tomu krásně osvětlí jak malou předsíň, tak větší prostor obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice.
|
|
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Plafond |
| Barva | Přírodní dřevo |
| Provádění | Dřevo |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1333.33 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 4 |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 19 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
99,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
