ENYE LED Outdoor wall light, 4W, 280lm, IP65, 4000K - Záhradné svietidlá
ON-AD-OP-6560L4 detail výrobku
|
Nástěnné svítidlo ENYE LED je klasické fasádní svítidlo určené pro venkovní osvětlení. Vyznačuje se vysokou funkčností a estetikou. ENYE LED se dokonale uplatní jako osvětlení budov, teras, altánů nebo příjezdových cest k domům.
LED diody o výkonu 4 W zaručují efektivní osvětlení i nízkou spotřebu energie. Světelný tok 280 lm, příjemná neutrální barevná teplota 4000 K i zorný úhel (>80°) umožňují rovnoměrné rozptýlení světla a jasnou viditelnost. Jmenovité napětí je 230 V AC. Svítidlo ENYE bylo navrženo s ohledem na trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům. Velmi vysoký stupeň krytí IP65 zajišťuje ochranu proti dešti, větru, vlhkosti a dalším nepříznivým povětrnostním podmínkám. Navíc díky ochraně proti nárazu IK08 chrání konstrukce krytu svítidlo před poškozením a nárazy. Jednoduchý a klasický design svítidla ENYE LED se dokonale komponuje s různorodými styly. Šedá barva krytu činí svítidlo univerzálním, zatímco stínidlo zajišťuje rovnoměrný rozptyl světla. Kryt i stínidlo jsou vyrobeny z odolného plastu. Světelný zdroj LED je nenahraditelný. Lampa má rozměry 80x36x220 mm. Montuje se na povrch. |
|
| Typ žiarovky | LED, niewymienne |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 65 |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 36 mm |
| Svetelný tok | 280 lm |
| Vyžarovací uhol | 80 ° |
| Vrátane zdroja | |
| Vhodné pro výkon svítidla [W] | 4 |
| Teplota barvy [K] | 4000 |
| Jmenovitá životnost L70/B50 při 25 °C [h] | 30000 |
| Index podání barev CRI | 80-89 |
| Barva světla | Neutrální bílá |
| Pevnost v nárazu | IK08 |
| Třída ochrany | II |
| Vhodné pro montáž na stěnu | Ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž | Ano |
| Materiál pouzdra | Plastové |
| Barevné pouzdro | Grey |
| Materiál krytu | Průhledný plast |
| Typ napětí | AC |
Na stiahnutie:
Skladom 7 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 327 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dní.
Supercena
10,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
