ENYE LED 1,5W, outdoor wall light, 60lm, IP65, 4000K, - Záhradné svietidlá
ON-AD-OP-6190L4 detail výrobku
| Toto venkovní nástěnné svítidlo ENYE LED 1,5 W se vyznačuje jednoduchým, ale velmi moderním tvarem. Je ideální k osvětlení stěn budov, altánů nebo teras. Několik takových svítidel postavených společně v určité vzdálenosti, například podél příjezdové cesty, zaručí velmi zajímavý a poutavý vizuální efekt. Toto venkovní svítidlo má zabudovaný světelný zdroj v podobě SMD LED diod, které vyzařují světlo v přirozené bílé barvě (4000 K) a vyznačují se dlouhou životností. Toto fasádní svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které chrání zařízení před přehřátím a zaručují jeho odolnost i v náročných povětrnostních podmínkách. Výrobek má vysoký stupeň krytí IP65, díky němuž je odolný proti vniknutí prachu, nečistot a vlhkosti. Svítidlo je k dispozici v šedé barvě. | |
| Farba | šedá |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1.5 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Svetelný tok | 60 lm |
| Hodnocení IK | 8 |
| Zdroj světla | LED SMD |
| Teplota barev | 4000K |
| Index podání barev CRI | >80 |
| Materiál stínidla | ABS+PC |
Na stiahnutie:
Skladom 6 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 966 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dní.
Supercena
6,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
