Max 12V + 230V LED - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | hliník |
| Šírka | 120 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ1372 Max 1 12V (white/black) detail výrobku
| Objímka | G53 |
| Typ žiarovky | QR111 |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 1x50 W |
| Dĺžka | 150 mm |
| vrátane trafa | |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
52,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ1373 Max 1 230V (white/black) detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| Dĺžka | 150 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
64,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1375 Max 2 12V (white/black) detail výrobku
| Objímka | G53 |
| Typ žiarovky | QR111 |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| vrátane trafa | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až D (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
89,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1374 Max 2 230V (white/black) detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 2x50 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
128,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 174 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 174 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
