Azd-AZ1373 Max 1 230V (white/black) - Max 12V + 230V LED
Obrázok samostatného výrobku nie je k dispozícii.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
64,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
