Bross - Bodové svietidlá
| Materiál | hliník / kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 125 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2135 Bross 1 (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2136 Bross 2 (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0780 Bross 1 (aluminium) detail výrobku
| Farba | hliník |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0783 Bross 2 (aluminium) detail výrobku
| Farba | hliník |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ0779 Bross 1 (black/aluminium) detail výrobku
| Farba | čierna / hliník |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Azd-AZ0782 Bross 2 (black/aluminium) detail výrobku
| Farba | čierna / hliník |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Azd-AZ0858 Bross 1 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
8. Azd-AZ0859 Bross 2 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
9. Azd-AZ0781 Bross 1 (white/aluminium) detail výrobku
| Farba | biela / hliník |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
10. Azd-AZ0784 Bross 2 (white/aluminium) detail výrobku
| Farba | biela / hliník |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
11. Azd-AZ0857 Bross 1 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
12. Azd-AZ0941 Bross 2 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 89 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
13. Azd-AZ1436 Bross 1 (white/black) detail výrobku
| Farba | biela / čierna |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
14. Azd-AZ1753 Bross 2 (white/black) detail výrobku
| Farba | biela / čierna |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
15. Azd-AZ1437 Bross 1 (bright grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
16. Azd-AZ1787 Bross 2 (bright grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
17. Azd-AZ2955 Bross 1 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 96 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
18. Azd-AZ2956 Bross 2 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
19. Azd-AZ6076 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | 1x50 W |
| Výška | 125 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
