Azd-AZ1436 Bross 1 (white/black) - Bross
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | hliník / kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 125 mm |
| Priemer | 96 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
19,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
