Pera - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1245 Pera 1 (sand grey) detail výrobku
| Farba | písková šedá |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 82 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
23,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 31,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 31,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1252 Pera 3 (aluminium) detail výrobku
| Farba | hliník |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 570 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
58,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ1257 Pera 6 (sand grey) detail výrobku
| Farba | písková šedá |
| výkon | 6x40 W |
| Dĺžka | 1210 mm |
| Výška | 135 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
133,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
