Azd-AZ1257 Pera 6 (sand grey) - Pera
Obrázok samostatného výrobku nie je k dispozícii.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | písková šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6x40 W |
| Dĺžka | 1210 mm |
| Výška | 135 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
133,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
