Stripe Warm + Daylight + RGB LED - LED pásiky
IP44 - vhodné aj do kúpelně
|
K LED páskům (č. 1 - 8) je nutno dokoupit zvlášť trafo (č. 26-28). Možno dokupit příslušenství (č. 15-29). |
|
| Materiál | plast |
|
- povrstvené pásky jsou ve spojovacích místech optimálně utěsněné prostřednictvím smršťovací hadičky |
|
1. Pau-70309 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED, 1x3,12 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 975 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Svetelný tok | 195 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Pau-70407 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED 3x3 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 2925 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Svetelný tok | 3x795 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Pau-70310 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 6000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED, 1x3,12 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 975 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Svetelný tok | 273 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Pau-70408 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 6000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED 3x3 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 2925 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Svetelný tok | 3x810 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Pau-70311 detail výrobku
|
RGB LED - mění barvy |
|
| Farba | čierna |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED, 1x9,36 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 975 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Svetelný tok | 273 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Pau-70312 detail výrobku
|
RGB LED - mění barvy |
|
| Farba | čierna |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED, 3x9,36 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 2925 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Svetelný tok | 819 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
