Rondo - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x40 W |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0115 Rondo detail výrobku
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 650 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
160,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 216,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 216,20 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
