Azd-AZ0115 Rondo - Rondo
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 650 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
160,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 216,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 216,20 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
