Ide-35642 FLORIAN AP2 CROMO - Florian
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 24.5.2026
144,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 155 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 155 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
