Florian - Klasické svietidlá
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-75150 FLORIAN SP18 CROMO detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 18x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 1230 mm |
| Priemer | 860 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 8 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 1 000 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-75181 FLORIAN SP18 ORO detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | 18x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 1230 mm |
| Priemer | 860 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 83 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 1 000 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-35604 FLORIAN SP12 CROMO detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 12x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Priemer | 720 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 650 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Ide-35611 FLORIAN SP12 ORO detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | 12x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Priemer | 720 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 48 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 650 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Ide-35628 FLORIAN SP6 CROMO detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 6x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 510 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Ide-35635 FLORIAN SP6 ORO detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | 6x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 510 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Ide-35642 FLORIAN AP2 CROMO detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Odporúčaná maloobchodná cena: 155 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
8. Ide-35659 FLORIAN AP2 ORO detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 277 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 155 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
