Pre-71342 - MOZAN ROUND LED/40W,3000-6500K, WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | kov |
| Typ zdroje | LED |
| výkon | 40 W |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-5 dní
60,50 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
