MOZAN ROUND LED/30W,3000-6500K, WHITE - Stropné a nástenné
Pre-71341 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | kov |
| výkon | 30 W |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-5 dní
42,90 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
