Eth-48310 - RADIX I. LED/4W,4000K,IP65, GREY
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá |
| Materiál | plast |
| Typ zdroje | LED |
| výkon | 4 W |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 27 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 3-5 dní
24 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
