RADIX I. LED/1W,4000K,IP65, GREY - Záhradné svietidlá
Eth-48312 detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | abs |
| výkon | 1 W |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 27 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-5 dní
15,10 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
