Eth-48316 - RADIX I. LED/3W,4000K,IP65, GREY
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá |
| Materiál | abs |
| Typ zdroje | SMD LED |
| výkon | 3 W |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 27 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-5 dní
21,80 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
