Sol-SL.1152 - Ceiling lamp YOLI 2 black
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Stropní svítidlo YOLI kombinuje stylovou jednoduchost s nadčasovou klasikou a vytváří vizuální efekt, který se hodí do různých interiérů. Díky dvěma dostupným barevným variantám - černé a bílé - se design lampy dokonale hodí do prostor ve skandinávském, moderním, eklektickém, loftovém nebo industriálním stylu .Pravidelný kulovitý tvar stínidla uklidňuje smysly a je dokonalým dekorativním doplňkem každé místnosti. Stejně dobře bude fungovat v ložnici, obývacím pokoji i jídelně. YOLI lze snadno přizpůsobit velikosti místnosti díky několika variantám svítidla s jedním, dvěma, třemi, čtyřmi nebo dokonce šesti světelnými body. Nenápadná, ale nepostradatelná - přesně taková je stropní lampa YOLI. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1000.5 |
| Délka výrobku ( cm ) | 34,5 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 2 [eng] |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
37,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
