Pau-98188 - Linion příslušenství závěs matný chrom 40x80mm - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | matny chrom |
| Materiál | kov |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 100 |
| Kolekce | LINION |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
14,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
