Ren-R14206 - REP 27 zápustná bílá 230V LED 10W 90° IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 65 |
| Montážní otvor - tvar | obdélník |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 10W |
| Barva světla | teplá bílá |
| Montážny otvor | 80 mm |
| Zápustná hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 431 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 71 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
88,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
