REP 18 zápustná černá 230V LED 6W 90° IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL - Záhradné svietidlá
Ren-R14205 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Montážny otvor | 48 mm |
| Svetelný tok | 330 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Montážní otvor - tvar | obdélník |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Barva světla | teplá bílá |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
53,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,15 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
