STR-03769 OLGA LED C 24W WHITE CCT - OLGA LED C 24W WHITE CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Prepínanie bielej farby 3000K/4700K/6500K Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Veľmi tenké svietidlo, ktoré možno zapustiť do podhľadu alebo namontovať na pevný strop.Výhodou je možnosť nastaviť bielu farbu pomocou prepínača – teplá biela, neutrálna biela, studená biela. (Farba 4500 K je len jednou z troch možností.) |
|
| Farba | biela |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 4500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 298 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 298 mm |
| Svetelný tok | 2490 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1598 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
20,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
