STR-03737 MATI LED C 1,5W BLACK NW - MATI LED C 1,5W BLACK NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 90 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1329 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
