Rab-7195 - Wales Rabalux
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | dub / transparentná / čierna |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 349 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
51,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
