Wales Rabalux - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | dub / transparentná / čierna |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-7195 detail výrobku
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 347 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
51,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-7196 detail výrobku
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 420 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 313 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
54,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-7197 detail výrobku
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 820 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
