RL-R81111030 - Assam
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela / prírodné |
| Materiál | drevo / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 100.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 518 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
25,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
