Assam - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / prírodné |
| Materiál | drevo / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R81111030 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 100.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 518 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
25,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R81112030 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 2x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 100.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 313 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
45,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R81113030 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 3x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 450.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 100.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 268 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
62,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R81114030 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 4x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 100.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 139 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
79,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
