RL-R60463032 - Leavy black
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 730.0 mm |
| Priemer | 700.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
89,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
