Leavy black - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / zlatá |
| Materiál | kov / plast |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R10464032 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| výkon | 4x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 700.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 219 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
100,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R60463032 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| výkon | 3x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 730.0 mm |
| Priemer | 700.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
89,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R60461032 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 580.0 mm |
| Priemer | 380.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 300 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
37,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R10461932 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 380.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 293 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
37,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
