RL-R81334030 - Tommy RL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna / zlatá / hnedá |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 720 mm |
| Šírka | 720.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hĺbka | 120.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 537 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
75,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
