Tommy Lampen - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | matná čierna / zlatá |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R46335979 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 480.0 mm |
| Výška | 1630.0 mm |
| Hĺbka | 455.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
103,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 150,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 150,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R46333979 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 410.0 mm |
| Výška | 1500.0 mm |
| Hĺbka | 420.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 228 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
75,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R46332079 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
67,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R46331079 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 1300.0 mm |
| Priemer | 200.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 41 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
44,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
