TH-TH.019CZ Pendant lamp RANA 2 black - Rana + Horal
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 20000 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
238,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 276,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 276,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
