Rana + Horal - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. TH-TH.019CZ Pendant lamp RANA 2 black detail výrobku
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 2000 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 20000 |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
238,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 276,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 276,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. TH-TH.018CZ Pendant lamp RANA 1 black detail výrobku
| RANA - surová geometrická forma určená pro moderní interiéry. Ocelové linie s oválnými trubkami na konci, obkreslené pravidelným rámem, působí dojmem prostorové kompozice, která je nejen funkční, ale také dekorativní. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 610 mm |
| Šírka | 1750 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 10675 |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
163,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 190,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 190,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. TH-TH.017CZ Pendant lamp HOLAR 2 black detail výrobku
| Prostorné loftové interiéry milují minimalistické tvary - rodina svítidel HOLAR do nich dokonale zapadne. Eliptický tvar a štíhlé linie převisů dodávají kovové konstrukci lehkost a jemně vymezují světelnou zónu. Designová nezbytnost pro moderní, elegantní interiéry, jako je galerie, obývací pokoj nebo hotel. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1310 mm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 22270 |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
285,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 332,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 332,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. TH-TH.016CZ Pendant lamp HOLAR 1 black detail výrobku
| Prostorné loftové interiéry milují minimalistické tvary - rodina svítidel HOLAR do nich dokonale zapadne. Eliptický tvar a štíhlé linie převisů dodávají kovové konstrukci lehkost a jemně vymezují světelnou zónu. Designová nezbytnost pro moderní, elegantní interiéry, jako je galerie, obývací pokoj nebo hotel. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 810 mm |
| Šírka | 1560 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 12636 |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
163,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 190,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 190,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
