Azd-AZ4260 Eiger IP54 (black) - Eiger
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
vhodné len pre podhľad |
|
| Farba | čierna |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 54 |
| Výška | 90 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
14,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
