Eiger - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
vhodné len pre podhľad |
|
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 54 |
| Výška | 90 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4260 Eiger IP54 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
14,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4261 Eiger IP54 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
13,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4259 Eiger IP54 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
14,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ5239 Eiger IP54 (white) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
14,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
