Azd-AZ4144 Editta 1 (black) - Editta
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100x100 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Montážny otvor | Ø 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
11,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
