Editta - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100x100 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Montážny otvor | Ø 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0806 Editta (aluminium) detail výrobku
| Farba | hliník |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
11,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0807 Editta (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
11,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4144 Editta 1 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
11,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
