Azd-AZ3323 Joe Square (dark grey) - Joe square IP54
Obrázok samostatného výrobku nie je k dispozícii.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 1x35 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 87x87 mm |
| Výška | 95 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
30,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
